REFILL PLASTİK KAPAK – YEDEK KAPAK

Sırala
Görünüm:
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Plastik Refill Yedek Kapak Nedir?

Refill Plastik Kapak için Camsil Yedek Kapak tanımı da kullanılmaktadır. Cam sil ambalajları için de refill kapak modeli tercih edilmektedir. Plastik Ambalaj olarak yaygın bir kullanım alanına sahiptir. Sıvı Sabun Refill Yedek Kapak, Camsil Yedek Kapak Üreticisi, Deterjan Refill Yedek Kapak ve gıda ürünleri gibi birçok ambalajı tamamlamak için REFİL YEDEK Kapak tercih edilir.

Refill Plastik Yedek Kapak Modelleri 

Şişe ağız tiplerine göre vidalı şeklinde Refil Yedek Kapak modelleri tasarlanabilmektedir. Refill Yedek Kapaklar sektöre göre değişiklik göstermekle birlikte ambalaj üreticilerinin ambalaj modellerine uygun şekilde özel olarak üretilmektedir. Çoğunlukla temizlik sektöründe tercih edilen Refill Yedek Kapaklar www.starkap.com sitemizden online olarak sipariş verebilir veya teklif isteyebilirsiniz.

Refill Plastik Yedek Kapak Kullanım Alanları

Refill Plastik Kapak ve REFİL-YEDEK Kapak hangi ürünlerde kullanılmaktadır? Sorusuna cevaben, plastik pet şişe refill yedek kapağı, polieliten şişe refill yedek kapağı başta olmak üzere, her şişenin ağız ölçülerine göre üretilmektedir. Refill Yedek Kapak talepleriniz doğrultusunda ambalaj tasarımınıza uyacak şekilde farklı modellerde ve geometrilerde üretilmektedir. REFILL YEDEK KAPAK Üreticisi arıyorsanız doğru adrestesiniz, www.starkap.com'da.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.