Flip Top Plastik Kapak Modelleri

Sırala
Görünüm:
1 2
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.
1 2

Flip Top Plastik Kapak Nedir?

Flip Top Plastik Kapak, Plastik Ambalaj olarak yaygın bir kullanım alanına sahiptir. Fliptop kapak için menteşeli kapak tanımı da kullanılmaktadır. Şampuan Flip Top Kapak, Saç Kremi Fliptop Kapak, Duş Jeli Flip Top Kapak, Sıvı Sabun Fliptop Kapak, Deterjan Filp Top Kapak ve gıda ürünleri gibi birçok ambalajı tamamlamak için Fliptop Kapak Tercih Edilir. Flip Top kapaklar, kullanım kolaylığı nedeniyle diğer kapak modellerine göre daha çok tercih edilir. 

Plastik Flip Top Kapak Modelleri ve Kullanım Alanları

Şişe ağız tiplerine göre vidalı fliptop kapak veya çakma filip top kapak modelleri tasarlanabilmektedir. FİLİP TOP KAPAKLAR, deterjan, temizlik, kozmetik, kişisel bakım ve gıda sektörlerinde çok sık kullanılmaktadır. Bu sektörlerin flip top kapak kullanmalarının sebebi, diğer kapak modellerine göre daha güvenli ve daha kolay kullanıma sahip olmasıdır. 

Plastik Flip Top Kapak Üretiminde Kullanılan Şişeler

Flip-top Kapaklar genellikle Pet Şişe, Polietilen Şişe başta olmak üzere 18 mm, 20 mm, 24 mm, 28 mm şişe ağız ölçülerine uygun olarak Flip Top Plastik Üretimi yapılmaktadır. Fliptop Kapak Modelleri talepleriniz doğrultusunda ambalaj tasarımınıza uyacak şekilde farklı geometrilerde tasarlanabilmekte ve üretilmektedir. Eğer Plastik Ambalaj üreticisi iseniz ve ambalajınız için kapak temin etmek istiyorsanız www.starkap.com üzerinden online sipariş verebileceğiniz gibi teklif de oluşturabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.